Vložil
ČTK
10.07.2021 08:50

zpět na článek
4 komentáře
Gratulace
Vích
| 11.07.21 10:55
Mně to přijde skvělá ukázka tradiční kontextuální architektury, která tam sedne jako malovaná.
... Jo, jo!...
šakal
| 13.07.21 12:26
... Taky jsem koukal!
Tohle na první pohled potěšilo moc! Vzácně se zadaří, že když už nějaká pěkná věc minulosti odejde, najde se citlivá a důstojná náhrada.
(7:- ))
jo...
Vích
| 13.07.21 02:39
Když jsem hledal více fotografií, https://dalimilovarozhledna.cz/ tak ve mně zahlodala jistá pochybnost, jak to je ve skutečnosti provedené, třeba to trubkové zábradlí nahoře na vyhlídce má k cimbuří daleko a moc se tam nehodí stejně jak ta žlutá chata. Nebyl jste tam někdo osobně?
Ach jo jo
Kaker
| 14.07.21 12:05
Mně to přijde jako skvělá ukázka naší doby: investorem "Dalimilovy rozhledny" je dravý exekutor, sponzor ANO a majitel blízké chaty Paprsek Dalimil Mika.
A kvalita detailů architektonickýho tvarosloví tak nějak vyplývá z výše uvedené informace : o (
Přidat nový komentář
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.
Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve vyjímečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.