Vložil
ČTK
26.07.2022 06:40
Brno


zpět na článek
8 komentářů
Luigi
Luigi
| 26.07.22 09:42
Ta stavba je esteticky nehorázně nepěkná, úplný devadesátky. A ve snížené podobě ještě ošklivější, při té vyšší výšce je to o něco snesitelnější. Ale stejně tam taková stavba nemá co dělat. Jsem velkým fanouškem výškových staveb, ale musí mít estetickou kvalitu a být usazeny ve vhodném prostředí, tato stavba dle mého názoru nemá ani jedno! Pouze majitele pozemku, který z něj chce zřejmě vytřískat maximum. Nic proti jeho úvahám..
ad pan Luigi
Jakub Hruška
| 28.07.22 09:34
Prosím o informaci, kdo je architektem toho úžasného věžáku?
Vždyť je, pane Luigi, architektonická pecka a čistá architektura.
re Jakub Hruška
| 28.07.22 03:26
... pecka a čistá architektura, hahaha, jako sarkasmus dobrý... a nyní k dotazu - autorem návrhu je A-Plus, lze dohledat z oficiálních zdrojů...
To je teda rock-n-roll :)
Martin Rosa
| 28.07.22 05:45
Autorům M-Paláce se onehdá těsně povedlo uhájit brněnský pohár hořkosti, když se z AZ toweru nakonec vyklubal ještě dobrý barák. Myslím ale, že teď jsou jejich dny sečteny, a trofej poputuje na high-tech polici na České. Tohle je hodně smutný...
ad pan Luigi 2
Jakub Hruška
| 28.07.22 07:07
Prosím, který architekt konkrétně to je ? A-Plus? Hm...
Proč se nechlubí čistotou linií, které navrhl?
Proč skrývá své jméno a svou tvář?
Vždyť může být navržen na titul ... stavba roku, stavba století, architekt náš nejvýtečnější, soudobý architekt číslo jedna, .....
Stavba věžáku Lidická -
Bc. Polná
| 29.07.22 05:13
dva stromy nahradí parkem/ zahradou ??? a kdo ji bude asi tak smět používat ?? jen obyvatelé této novostavby. je s podivem, ale bohužel stále se opakující - co ÚMČ Brno střed a Stavební úřad Brno střed developerovi povolí a za kolik .......????
řízení
betonář
| 01.08.22 04:59
Himbajs, který expert tvořil tu tiskovou zprávu? Obec je ze zákona účastníkem územního, nikoliv stavebního řízení. Kdyby se vedlo stavební řízení, to už by bylo pozdě.
smutek
dap.do
| 22.08.22 09:13
I když se to neříká snadno, tento návrh aspiruje na nejhorší stavbu století. Pánové a dámy (z vedení) z A-Plus znovu ukazují, že tvoří v jakési bublině nereálna a páchají architektonické zrůdnosti s pocitem vlastní výjimečnosti. Je to smutné, že někdo jen koutkem mysli může uvažovat nad tím zrealizovat takovou příšernost. Kvalita "architektury" na místo prostoru, ve kterém je navržena odráží asi morální "kvalitu" developera.
Přidat nový komentář
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.
Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve výjimečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.