Inzerce

Jan Hejhálek
obchodní ředitel

tel. (+420) 606 669 968
e-mail [email protected]


Proč inzerovat na archiwebu?
  • archiweb.cz je největší český portál, zabývající se současnou architekturou. Kombinuje zdroj každodenních zpráv z oboru, rozsáhlou databázi realizovaných staveb a interaktivní časopis s původním obsahem.
  • archiweb.cz je česká jednička. Jako jediný architektonický portál v České republice přináší každodenně obsah. Za dlouhá léta existence si vytvořil stálou čtenářskou základnu, která se stále rozšiřuje.
  • archiweb.cz má čtenáře, kteří Vás zajímají. V současné době je archiweb zaměřen a čten převážně čtenáři z řad odborné veřejnosti (architekti, projektanti) a studenty architektonických a stavebních škol.
  • archiweb.cz je solidním a důvěryhodným partnerem. Portál se vyvíjel sedm let. V září 2005 byla spuštěna nová verze a chod portálu zajišťuje profesionální redakce. Díky neustálým investicím se jej daří stále vylepšovat. Těší nás, že je archiweb pravidelně čten i nejlepšími českými architekty. Činnost našeho portálu podpořila řada renomovaných firem a oborových institucí (ČKA, NČA, Ministerstvo kultury ČR).

Návštěvnost a struktura čtenářů
Podrobné statistiky návštěvnosti naleznete na adrese http://www.archiweb.cz/archstats
Využíváme také nezávislého měření TOPlist.
Návštěvnost archiwebu.cz analyzuje i služba Google Analytics. Statistiky zašleme na vyžádání.