Autor: Adam Lenc
Realizace:2005
Užitná plocha:141 m2
Zastavěná plocha:180 m2
Obestavěný prostor:695 m3


zpět na článek
24 komentářů
uznání
Radek Matuštík
| 19.10.06 11:51
Nádhera. Tento dům splňuje všechny moje představy o bydlení, kobouk dolů před autory
Terasa
david.cigler
| 29.10.06 06:24
Jen škoda, že se terasa před ložnicemi změnila v jakýsi okapový chodníček.
příspěvek
radek.pos
| 29.10.06 10:43
Dobrý den. Již delší dobu, "procházím" domy na archiwebu a musím říci, že na mne velmi příjemně půsopí stavby pana Lence. Gratuluji jak investorům stavby , tak panu Lencovi.
podobná realizace
Marina
| 30.10.06 02:44
Osud tomu chtěl, že máme připravenou podobnou realizaci v CHKO (prošli jsme si svým martyriem) a v současné době jsme ve stádiu přípravy projektu pro stavební povolení. Rádi bychom se podělili o zkušenosti se stavebníky, kteří již realizovali. Je možné zprostředkovat kontakt? Děkuji za pochopení.
Marina Machytková
Dotaz na projekta případnou spolupráci
| 05.11.06 05:11
Dobrý den. Velmi se nám líbí oba Vaše projekty tady na archiwebu. Přemýšlíme delší dobu o něčem podobném, co jste už zrealizoval. Velmi by nás zajímala realizační cena za m3 obou staveb, a současně cena projektu za předpokladu, že bychom se dohodli na případné spolupráci (typ pozemku i předpokládaná dispozice by odpovídala tomuto Vidovskému domu ...
Děkujeme Mitrengovi
Odpověď
Adam Lenc
| 09.11.06 10:18
Dobrý den. Vzhledem k tomu, že oba domy byly stavěny částečně svépomocí nelze cenu m3 přesně specifikovat, avšak jak bylo již v nějaké odpovědi uvedeno, cenu domu toto stavebně naprosto standartní řešení nikterak nezvyšuje. Takže uvažujte v předběžné kalkulaci normální cenu za m3, v případě svépomocné výstavby cena samozřejmě klesá. Cena projektu je různá dle jejího rozsahu - studie, územní řízení, stavební povolení, prováděcí projekt, autorský dozor... Určitě se do ní promítne rozsah vlastního domu a případná složitost konstrukčního řešení.
S pozdravem Adam Lenc
Otazka pro pana Lence
Jitka
| 08.01.07 04:17
Dobry den, moc se nam libi Vase domy, musi se v nich krasne bydlet! Podle reakci zde na webu urcite nemate o praci nouzi , presto se Vas chci zeptat, zda byste mel zajem o pripadnou spolupraci na rekonstrukci (prestavbe) rozlehleho statku u Prahy pro bydleni a podnikani? Muzete mi, prosim, na Vas dat kontakt?
Dekuji a preji Vam hezky den Jitka Vesecka ([email protected])
nabídka spolupráce
j. fiedler
| 12.02.07 07:25
Dobrý den,
rád bych s Vámi probral eventuální spolupráci. Chci do podzima zahájit práce s projektem. Mám pozemek na JZ svahu velmi blízko Vidova.
s pozdravem
MUDr. Jiří Fiedler
Kontakt
Petr Kopecký
| 13.02.07 10:57
Vazeny pane Lenci,
máme zájem o spolupráci při přípravě projektu našeho nového rodinného domu. Prosíme o kontakt na Vás na e-mail: [email protected].

Děkuji a zdravím Vás. Petr Kopecký
Prosim o Kontakt
mudra
| 13.02.07 11:30
Vazeny pane Lenci,
máme zájem o spolupráci při přípravě projektu našeho nového rodinného domu na Vysočině a pozemek na JZ ve svahu. Prosíme o kontakt na Vás na e-mail: [email protected]

S pozdravem pěkného dne Václav Mudra
Dotaz na projekt a možnou spolupráci
rené
| 06.03.07 03:19

Dobrý den pane Lenci, Velmi se nám líbí oba Vaše projekty tady na archiwebu. Přemýšlíme o něčem podobném. Velmi by nás zajímala , cena projektu za předpokladu, že bychom se dohodli na případné spolupráci (typ pozemku i předpokládaná dispozice by odpovídala Bungalovu v Horních Počernicích.Pokud lze koupit tento projekt,prosím kontaktujte nás.
Děkujeme Černý René Tel:737229257
Dotaz II. - omluva, za špatně uvedený typ a místo domu!
rené
| 06.03.07 06:51
Dobrý den pane Lenci. Velmi se nám líbí oba Vaše projekty tady na archiwebu. Přemýšlíme o něčem podobném. Velmi by nás zajímala cena projektu za předpokladu, že bychom se dohodli na případné spolupráci (typ pozemku i předpokládaná dispozice by odpovídala domu ve Vidově.Pokud lze koupit tento projekt, prosím, kontaktujte nás.
Děkujeme Černý René Tel:737 229 257
prosba o kontakt
mudr. ales ryska
| 10.03.07 06:39
mily pane architekte, moc se nam libi styl vasich staveb. nejen moderni vzhled, ale i ohleduplnost k prirode a energeticka uspornost, kterou se snazite prosazovat. chystame se stavet rodinny dum mezi hradcem kralove a pardubicemi. z vyse uvedenych proseb o kontakt je videt, ze jste zrejme praci zavalen, ale pokud byste mel v horizontu cca 1 roku cas, moc bychom stali o spolupraci s vami. s pozdravem ales ryska
Dotaz na projekt
Zdeněk Novotný
| 17.03.07 03:03
Dobrý den pane Lenci, Velmi s mně líbí vaše projekty. Uvažuji ostavbě v duchu vašeho domu ve Vidově.
Mám dotaz, zda lze koupit tento projekt.
Prosím o kontakt na vás.
S pozdravem Zdeněk Novotný
Žádost o kontakt
David Skrbek
| 26.03.07 02:57
Dobrý den pane architekte. Velmi mě Vaše projekty zaujaly. Vzhledem k tomu, že se chystám stavět dům, rád bych Vás touto cestou požádal o kontakt. Dům bych rád postavil v duchu toho, který jste zrealizoval ve Vidově. Předem mnohokrát děkuji. S pozdravem, David Skrbek
Pozdrav
Jarda
| 27.03.07 08:53
Pěkný pozdrav z K. Varů
kontakt
Michal Panuš
| 03.05.07 08:22
Dobry den, velice s emi libi Vas styl. Mam v planu stavbu v Ricanech u Prahy, pokud byste mel zajem na dalsi spolupraci, zaslete mi prosim na Vas kontakt, predem dekuji - mail:032centrum.cz
zadost o kontakt
Jana Trpáková
| 30.05.07 02:15
Dobrý den, velmi se nám líbí vaše práce a chtěla bych vás proto požádat o spolupráci při návrhu rodinného domu. Prosím vás tedy o zaslání vaší emailové adresy, děkuji moc, Jana Trpáková. Zkusím vás ještě kontaktovat na emailovou adresu Interprojectu. Díky.
Kalkulace
Veselý
| 16.10.07 01:56
Dobrý den , Váš projekt mě velice zajímá a prosím o předběžnou kalkulaci výstavby takového domu, nejednalo by se o stavbu svépomocí. Dále se chci zeptat, jak jsou řešené izolace proti vodě. Za odpověď předem děkuji Veselý.
pozdrav
jaromír weiss
| 06.12.07 12:13
Zdravím Vás pane architekte měl bych zájem o vaše rady a zkušenosti, jsme projektanti bez titulu, architektura nás živí, máme smělé nápady a stojíme před realizací domu zaříznutého do svahu, zčásti přisypaný.Byli bychom potěšeni aspoň za pár rad co se týče hydroizolace takovýchto staveb. Hodně zdaru přejí jaromír a jiří. kontakt: jaryn.w @seznam.cz
kontakt
Lt
| 26.01.09 09:17
Dobrý den, moc mě potěšily Vaše domy, víceméně souhlas s tím, co bylo napsáno nahoře. Doufám, že sem do diskuze ještě někdy zavítáte. Nenašla jsem na Vás kontakt. Budu ráda, pokud se mi ozvete.
Děkuji
dotaz na investory na technická řešení domu
F.Kahoun
| 20.06.09 08:51
Dobrý den , blahopřeji k domu ,který mě potěší pokaždé kdy ho vidím. Jen bych Vás poprosil o info některých detailů ,které mě čekají na domku , který si stavím. Jaké máte zkušenosti po cca 3letech s domem. Snažím se vyhnout detailům ,které by přinášely nadměrnou údržbu a tudíž do budoucna případné snížení živosti . Např. topení ,funkčnost skladby střechy , něměli jste nějaké zatékání např. po zimě . Dále jak máte ošetřeny překližky a jak často je potřeba je dále natírat. Rád bych je použil také ,ale nechci být otrokem domu a překližku v budoucnu třeba brousit a opět natírat. Prostě zajímali by mě technické detaily ,které by jste udělali jinak ,kdyby jste stavěli znovu.Za vaše informace předem děkuji F.Kahoun
cena
Jiří Kavka
| 23.05.12 12:43
Dobrý den , Váš projekt mě velice zajímá a prosím o předběžnou kalkulaci výstavby takového domu, nejednalo by se o stavbu svépomocí. Děkuji Kavka
Projekt k domu
Marek Stýblo
| 07.07.24 08:00
Dobrý den, je možné dostat kontakt na pana Lence ohledně projektu. Díky.
Přidat nový komentář
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.
Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve výjimečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.

Více staveb od Adam Lenc