9 komentářů
...
Tomáš
| 03.02.16 09:05
Tím vychýlením štítů si nejsem úplně jistý, ale to je věc názoru. Ten dům je skvělý, fantastické detaily, prostě nádhera.
krása střídá nádheru!!!
Daniela Klikarová
| 04.02.16 08:15
a to okolí..... tomu dodává ... na dokonalosti
Pěkné!
Radek Horyna
| 04.02.16 09:48
Parádně opravené. Detail soklu z opravdových kamenů ( a ne lepených pásků-šutříčků) je bezvadný!
kritika
Karel
| 04.02.16 11:04
Krása. Až na detail styku pulťák nad zádveřím vs střecha nad ním. Na fotce původního stavu to je krásně vidět. Ten oblouček tam měl svůj smysl nemyslíte? Žlaby a svody na původní chatě taky nebyly, proč asi? Jasně majitel si je na zimu sundá... A sauna by si zasloužila malou šatničku na převlečení. ...jj po bitvě každý generál. ...jinak je to nááádhera!!!
skvěle zvládnutá rekonstrukce!
pavlik.t
| 04.02.16 11:29
bravo,udělat rekonstrukci tak, aby úprava místu přinesla novou kvalitu a zároveň si ponechala romantiku místa je náročnej úkol a vám se to povedlo senzačně!.Gratuluju .T.Pavlík
křivení
Tomáš Vích
| 04.02.16 03:37
a šikmení není dobrá manýra, jinak skoro tak dobré, jako původní.
Detaily vs manýra
Ivoš
| 11.02.16 08:52
Sorry, to vykřivení štítů vůči vertikále mi připadá zcela, ale zcela zbytečné. Jinak dost dobré, detaily, materiály, interiér, asi to bude dobré a příjemné místo k žití...
Pribeh domu
Hasna
| 03.09.18 01:55
Neni to nahodou byvala chalupa od Ledeckych? To vykriveni stitu se mi taky zda kontraproduktivni. Jinak je z toho citit kvalitu provedeni.
Dům zvenku
Vítězslav Sekanina
| 08.08.22 11:02
Já na dům koukám vždy jen zvenku a bohužel se mi nelíbí. Nelíbil se mi ani v původní podobě a po rekonstrukci mi stále není po chuti. Křivost konstrukcí je ošemetná věc a jen někdy to dopadne dobře. Stejně nepovedeně se mi jeví nově postavená chalupa nahoře u lesa (je tu asi i Topolánek), která nepravými úhly a nerovnoběžnými liniemi balkonů na mne působí nedobře. P.S. Janek Ledecký má teď chalupu (nekřivou) několik stovek metrů na západ. A jeho původní chalupa je hodně daleko, na stráni v centru.
města.
Přidat nový komentář
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.
Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve výjimečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.

Více staveb od znameniiii ARCHITEKTI