1 komentář
Jak vychází cenově skleněná střecha?
| 29.09.22 01:54
Mohl by nám někdo vysvětlit, jak je to s výrobními náklady za takovou to skleněnou střechu v porovnání se střechou krytou střešními krytinami?. A třeba i napsat v procentech, kolik stojí stejně velká rovná střecha, pochozí střešní terasa, zelená střecha, apod.

Mně nápad se skleněnou střechou zaujal už dřív, ale nemám představu, kolik dní v roce je v prostoru přijatelná teplota. Asi by šlo v zimě přitápět infrazářiči a v létě ochlazovat komínem a přívodem studeného vzduchu ze severní strany. Umí někdo spočítat nakolik by se větrací systém s termoregulací vyplatil?
Přidat nový komentář
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.
Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve výjimečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.