Hoxter, a.s.

Hoxter, a.s.

Jinačovice 512, 664 34 Jinačovice
+420 518 777 701
[email protected]

Hlavní obrázek

O společnosti HOXTER

Společnost HOXTER byla založena v roce 2009. Mladá firma s přibližně stovkou zaměstnanců vyvíjí a vyrábí primárně krbové vložky na dřevo. Základnu má v Jinačovicích u Brna, kde v komplexu výrobních a skladových hal probíhá kompletace produktů i expedice. Dalšími produkty z širokého portfolia jsou teplovodní krbové vložky, kamnová dvířka, kamnové vložky a teplovodní kamnové vložky. Firma exportuje do více než 28 zemí, nejen v Evropě. Dceřinou pobočku má HOXTER v Reichenschwandu, v Německu. Značka HOXTER patří k nejzvučnějším v kamnářském oboru. Svojí kvalitou a skvělým zpracováním, vizionářským přístupem a neustálým vývojem a sledováním aktuálních trendů ve vytápění si vydobyla pevné postavení na trhu. Produkty HOXTER respektují a jsou v souladu s nejnovějšími emisními normami.

HOXTER disponuje vlastním vývojovým oddělením, konstrukcí i zkušebnou. Všechny krbové vložky jsou dlouhodobě testovány a připraveny na náročný a dlouhodobý provoz. Od samotného počátku návrhu je kladen mimořádný důraz na funkčnost, kvalitu, minimalistický design a technickou vyspělost. Hlavním cílem je vcítit se do potřeb koncového uživatele a nabídnout maximální komfort obsluhy a produkt, na který se může spolehnout. Protože každá stavba krbu je unikátní, HOXTER umožňuje i vysokou míru individualizace krbové vložky.

Firma spolupracuje pouze s odborníky v oboru. Se specializovanými kamnářskými firmami, které jsou schopny poskytnout plný servis a jsou proškoleni přímo od společnosti Hoxter. Osobní přístup, rovnocenný vztah mezi výrobcem a zákazníkem založený na důvěře - to je filozofie HOXTER.


Krbové vložky HOXTER

Realizations and projects