Masák & Partner - ROZPOČTÁŘ

Kontakt
Petra Klimková
klimkova@masak-partner.com
tel. +420 771 277 313

Region
celá ČR
Vloženo
24.05.2024 16:26
Přidej se k nám do architektonického ateliéru Masák & Partner, kde se specializujeme na památkové objekty a unikátní novostavby, které zpracováváme v systému BIM.
Jsme zkušený, dynamický a inovativní ateliér s dlouholetou praxí nabízející komplexní služby investorům v oblasti architektury, projektování, inženýrské činnosti, poradenství i projektového řízení. Pokud jsou čísla tvojí vášní, chceš být součástí implementace BIM a zároveň tvorby jedinečných architektonických projektů, můžeš být právě tou/tím, koho hledáme.

Proč u nás?
Víme kam míříme: Našim hlavním cílem je kultivovat a oživovat prostor kolem nás
Klíčová role: Tvoje schopnosti v rozpočtování budou stavebním kamenem našich projektů
Rodinná atmosféra: Úzká kooperace a sounáležitost mezi členy ateliéru, otevřená komunikace, vzájemná podpora, důvěra a respekt
Projekty: Různorodé portfolio od památkových objektů po rezidenční prostory
Rozvoj: Neustálé odborné vzdělávání, prohlubování kvalifikace a osobní rozvoj vnímáme jako součást naší firemní kultury

Požadavky:
Zkušenosti s rozpočtováním ve stavebnictví
Orientace v rozpočtech a projektových dokumentacích
Chuť učit se a zapojit se do realizace BIM modelu pro efektivní rozpočtování
Samostatnost, schopnost převzít iniciativu i zodpovědnost za výsledky
Zkušenosti s relevantními nástroji pro rozpočtování (např. EuroCalc, Kros, Build Power)

Náplň práce:
Zpracování orientačních propočtů a kontrolních rozpočtů staveb
Zpracování soupisů prací, dodávek a služeb s výkazem výměr
Analýza zadávací dokumentace a koordinace/komunikace s projektovým týmem
Nákladová tvorba cen jednotlivých položek
V rámci těchto činností je také využíván a rozvíjen systém BIM

Nabízíme:
Flexibilní pracovní doba, home office
Motivující platové podmínky, bonusový systém
Moderní rodinné prostředí v centru Prahy s inspirativní a přátelskou atmosférou
Možnosti kariérního růstu, osobního i profesního rozvoje
Možnost účasti na prestižních architektonických projektech