Krajinářský architekt/ka (Brno)

Kontakt
CHYBIK + KRISTOF
jobs@chybik-kristof.com
tel. +420 775 727 488

Region
Brno
Vloženo
10.07.2024 15:15
Budete hrát klíčovou roli v koordinaci projektů v oblasti krajinářské tvorby a ochrany životního prostředí. Do našeho týmu v Brně hledáme krajinářskou architektku či architekta.

O nás:
Architektonicko-urbanistické studio CHYBIK + KRISTOF založili Ondřej Chybík a Michal Krištof v roce 2010. V současné době ve studiu působí více než 60 architektů a architektek v kancelářích v Londýně, Brně, Praze a Bratislavě.

Jak bude náplň Vaší práce:
● Návrh a vývoj koncepčních řešení pro veřejné prostory a zahradní úpravy.
● Koordinace projektů ve spolupráci s manažery projektů.
● Zajištění souladu projektové dokumentace s legislativou v oblasti krajinářské architektury.
● Mentorství a rozvoj juniorů v týmu.
● Účast na prohlídkách stavebních parcel, příprava prezentací a jednání s klienty.
● Práce s softwarem SketchUp, Lumion, Adobe Photoshop/InDesign, s možností školení v ArchiCADu, AutoCADu nebo Revitu.

Jaký by měl být Váš profil:
● Vysokoškolské vzdělání v oboru krajinářská architektura (Bc., Ing.).
● Alespoň 5 let zkušeností po absolvování vysoké školy.
● Znalost legislativy a struktury projektové dokumentace.
● Zkušenosti s programy jako ArchiCAD, AutoCAD, Revit, SketchUp, Lumion a Adobe Photoshop/InDesign.
● Silné kreativní a analytické schopnosti.
● Výborné komunikační a týmové dovednosti.
● Vysoká úroveň angličtiny.
● Zodpovědnost a vytrvalost v práci na dlouhodobých projektech.
● Pracovní zkušenost ze zahraničí výhodou.

Co Vám můžeme nabídnout:
● Klíčovou roli v mladém a dynamickém týmu architektek a architektů.
● Možnost být součástí rostoucí architektonické firmy s mezinárodní působností.
● Flexibilní pracovní prostředí, které podporuje Váš profesionální rozvoj.
● Konkurenční platové ohodnocení a benefity, včetně sick days.

Diverzita a inkluze:
Studie ukazují, že ženy a příslušníci nedostatečně zastoupených komunit se o pracovní místa ucházejí pouze tehdy, pokud se domnívají, že splňují všechny uvedené požadavky. Pokud se v tomto tvrzení poznáváte, neváhejte se nám ozvat. Váš pracovní profil nemusí stoprocentně odpovídat všem položkám, abyste se stali členy/členkami našeho týmu. Velmi nám záleží na Vaší motivaci a potenciálu. Těšíme se na spolupráci.

Ozvěte se nám:
Své CV a portfolio prosím zašlete na adresu [email protected].