ARCHITEKT - komerční interiéry

Kontakt
Prochazka Partners
barbora.prochazkova@prochazkapartners.cz
tel. 720 942 880

Vloženo
26.07.2024 13:31
Pracovní nabídka

Renomovaná a dynamicky se rozvíjející společnost Prochazka&Partners, hledá do svého týmu architekta. Jsme lídrem na trhu v oblasti komerčních nemovitostí a hrdě poskytujeme kreativní a technicky dokonalá řešení pro naše klienty. Do architektonického týmu hledáme novou posilu pro prestižní zakázky interiérových vestaveb, nyní především kanceláří, ale i barů, restaurací a třeba i zábavních center. Za naším týmem chodí kolegové brokeři, kteří získají zakázku a na nás je to dotáhnout do realizace. Výhodou naší práce je třeba i to, že co navrhneme, nejde do šuplíku, ale drtivá většina projektů přejde do realizace.

Příklad naší realizace, kde jsme dělali jak architekturu, tak realizaci: https://tv.idnes.cz/domaci/maj-narodni-vizualizace-interieru-od-prochazka-partners.V240613_114352_idnestv_krr

Tady je Tvůj budoucí šéf, :-) https://www.dvtv.cz/videos/architekt-maj-jsme-neznicili-ztrestene-prvky-jsou-pro-fotky-na-instagram-kdyby-se-to-vsem-libilo-byl-bych-nervozni

Náplň práce

Návrh kreativního konceptu
Tvorba výkresové dokumentace a spaceplane
Příprava a spolupráce na prezentacích pro klienty
Vedení týmu projektu
Spolupráce s exekutivním vedením nadnárodních firem
Dozorování realizace navržených projektů na stavbách
Důsledné dodržování termínů a odpovědnost za svěřený projekt
Očekáváme

VŠ v oboru architektura/stavitelství
Zájem o návrhy interiérů kancelářských prostor
Pracovní zkušenosti už jsi nějaké získal/a rámcově po dobu 5 let a více, ideálně z prostředí návrhu kancelářských prostor
Znalost ArchiCAD a AutoCAD
Komunikativní úroveň angličtiny
Ochota se učit novým věcem
No a samozřejmě nadšení pro práci a krásný design!
Nabízíme

dobře odvedenou práci dokážeme náležitě finančně ohodnotit
schopného a fajn šéfa týmu
příležitost pracovat na velmi zajímavých projektech se zajímavým rozpočtem
jsme pořadatel soutěže “Kanceláře roku”, takže kvalitní design je nám vlastí
pracujeme v moderních designových kancelářích na Václavském náměstí
benefity máme - 5 týdnů dovolené, 3 sick days, zvýhodněnou Multisport kartu, teambuildingové akce, kurzy angličtiny zdarma, občerstvení na pracovišti
Pokud jsme Tě zaujali, případně máš doplňující otázky, pošli nám prosím průvodní dopis a strukturovaný životopis. Ozveme se a uvidíme se u nás v kanceláři a probereme víc.

Těšíme se na další posilu!