Architekt junior

Kontakt
ika.architekti
bazik@ika.archi
Region
Brno
Vloženo
30.08.2024 15:20
Pozice: Architekt junior

Jsme menší brněnský ateliér ika.architekti, který klade důraz na kvalitu, inovaci a individuální přístup k projektům. Naše práce nás baví, a to se odráží v široké škále našich aktuálních projektů, které zahrnují rezidenční stavby, veřejné zakázky a větší polyfunkční objekty.

Náplň práce:
• Příprava konceptuálních návrhů pro různé typy projektů.
• Tvorba stavební dokumentace pro povolení a provádění stavby.
• Účast na jednáních s klienty a koordinace s dodavateli.
• Příprava vizualizací a prezentací pro klienty.

Požadavky:
• Student vyšších ročníků nebo absolvent oboru architektury.
• Znalost práce s ArchiCAD, Twinmotion a Affinity.
• Schopnost práce v týmu a dobré komunikační schopnosti.
• Kreativní myšlení a otevřenost novým přístupům v navrhování.
• Praxe není podmínkou, ale je výhodou.

Nabízíme:
• Možnost rozvoje v dynamickém týmu zkušených architektů.
• Flexibilní pracovní dobu a možnost práce na dálku.
• Společné teambuildingy a vzdělávací výlety zaměřené na architekturu.
• Příjemné pracovní prostředí v širším centru města.
• Motivační platové ohodnocení odpovídající vašim zkušenostem a výsledkům.

Zaujala Vás tato nabídka? Pošlete nám své CV a portfolio na emailovou adresu: [email protected] do 30.9.2024.