OFSTONE – senior ARCHITEK (70 000 Kč +)

Kontakt
Jan Duchoň
duchon@ofstone.cz
Vloženo
10.10.2024 12:59
Architektonický a projekční ateliér, se zaměřením na rezidenční projekty, hledá posily do svého týmu.
Nabízíme:
• dlouhodobou perspektivu – možnost profesního a osobního růstu
• tým pohodových profesionálů
• nástupní ohodnocení 70 000 Kč/měs
• 5 týdnů dovolené
• placené období nemoci
• firemní číslo a telefon
• společné firemní akce
Náplň práce:
• zpracovávání projektové dokumentace ve všech stupních (samostatná i týmová práce)
• vedení týmu a svěřených projektů
• účast na stavbách
• jednání s klienty
• komunikace s úřady
• místo výkonu práce - Praha, Holešovice
Požadujeme:
• praxi v oboru – rezidenční projekty výhodou (ne podmínkou)
• schopnost vedení týmu a zakázky¨
• zodpovědnost za svěřenou práci
• profesionální vystupování
• znalost českého jazyka (slovem i písmem)
• zájem, nadšení a týmového ducha
Vaše CV prosím zasílejte na [email protected]
„Spokojenost našich klientů je pro nás zásadní. Neméně zásadní je spokojenost členů našeho týmu. Toto nastavení přináší prosperitu pro celek.“