Vložil
ČTK
22.05.2023 21:50
Příbram


zpět na článek
4 komentáře
Zastupitelé ještě nerozhodli
Radek Ctibor
| 24.05.23 08:48
Není pravdou, že už je rozhodnuto, že Příbram přestaví venkovní bazén na krytý a bazén využije k jiným účelům... pouze bylo odhlasováno 22.5. 2023, že do 4. 12. 2023 bude rozpracována tato varianta a pak se uvidí, jak vychází finančně atd. Opozice proto požadovala rozpracovat i druhou variantu: vytvoření nového zadání, studie a projektu v prostorách současného krytého bazénu. Hrozí totiž, že u schválené varianty k rozpracování se zjistí, že je opět příliš drahá a město bude opět na začátku jen ztratí další půlrok... Celou dvouapůlhodinovou diskuzi včetně hlasování je možné zhlédnout zde: https://www.youtube.com/watch?v=zr5oaf5vtxY
Venkovní bazén
soona
| 03.09.23 12:12
Zastřesování venkovního bazénu je největší blbost,nejdŕíve se zeptejte občanů města formou "REFERENDA",co na to ŕíkají.2 kryté bazény,k čemu?Stejně je vše o financích a ty určitě nebudou.Stačí zatím nezbytné
opravy,dokud se nějaké peníze nenajdou,nebo jiné řešení.
jak to opravdu je?
Bervid
| 12.09.23 09:40
Pane Radku Ctibore, prosím Vás o zveřejnění informace, kolik už dala příbramská radnice do bazénu od roku 1989 peněz?
Asi jste u zdroje informací.
Zdá se mi, že už asi tak třicet let čtu o bazénu v Příbrami.
Cca, že má málo vody, že praská, že je mělký, zastřešený a nezastřešený, že je malý, že je velký,...................
Venkovní bazen
Carlos
| 02.01.24 12:02
Jsem pro Referendum. Nechte lidem venkovní bazén. Kam budou chodit v létě? K rybníku? To je snad krok zpět. V okolních městech venkovní bazén není. Tak tady ho alespoň zachovejte.
Přidat nový komentář
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.
Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve výjimečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.