“Kancelář v lese” aneb akustický design podle Švédů

Vložil
Tisková zpráva
28.04.2021 14:50
Ecophon Česká Republika

Zvuk přírody všude kolem nás

Zvuk nás ovlivňuje každý den. Je vědecky dokázané, že akustické prostředí v interiéru by mělo být co nejkvalitnější. Jak by mělo ideální akustické prostředí v interiéru vypadat?


Mělo by reflektovat způsob, jakým vnímáme zvuk ve venkovním prostředí. Sluchový smysl člověka se přirozeně přizpůsobuje venkovnímu prostředí, kde se zvuk neodráží od stropu a stěn. Proto přenášíme podmínky zvukového prostředí z přírody přímo do interiéru.

Naším cílem v Ecophonu je přizpůsobit vnitřní prostory našemu přirozenému způsobu slyšet, aby byla řeč a zvuk lépe slyšitelnými, a zaručit tak vyšší výkonnost a duševní pohodu osob v místnosti.Přidejte barvy do vašeho interiéru

V rámci jarních novinek vám přinášíme nové odstíny barev povrchu Ecophon Akutex™ FT inspirovaných přírodou, díky kterým lze navrhnout ještě poutavější interiéry. "Wet Sand", barva mokrého písku nebo klidný odstín zelené inspirovaným čerstvým jetelem nesoucí jméno "Fresh Clover"? Inspirujte se novou paletou barev našich povrchů – nyní navíc s možností volby barevného rastru, díky kterému získáte ještě více možností, jak barvy akustických stropních podhledů s rastry kombinovat.


Rastry Ecophon Connect ™ jsou nyní dostupné v 15 nových odstínech, které korespondují s barevnými odstíny panelů Ecophon.

Akusticky stropní systém Ecophon Master™ Eg

Plovoucí vzhled uvnitř

Systém zavěšeného stropního podhledu Ecophon Master™ Eg poskytuje výjimečnou absorpci zvuku, představuje kombinaci bílé a černé barvy a vytváří dojem plovoucího vzhledu. Použijte předem navržené systémy nebo si vytvořte vlastní design s pomocí našich odborníků.

Objevte zvuk přírody a všechny naše jarní novinky ZDE

O nás

Společnost Saint-Gobain Ecophon vyvíjí, vyrábí a dodává akustické výrobky a systémy, které přispívají ke kvalitnímu prostředí určenému k práci, regeneraci či studiu. Naše řešení jsou spojená s přirozeným vývojem lidského sluchu, proto přinášíme venkovní prostředí do interiéru, protože to je pro člověka to nejlepší.
0 komentářů
přidat komentář

Související články