„Neviditelné“ zábradlí SKYFORCE

Vložil
Tisková zpráva
22.05.2023 11:00
REHAU, s.r.o.

Moderní architektura stále více propojuje interiér s exteriérem skrze zvětšující se prosklené plochy. Francouzská okna – tedy okna sahající až k podlaze, se velmi často používají nejen v přízemí, ale i ve vyšších patrech domu. Pokud zvolíme otevíravé varianty, je třeba dohlédnout na spolehlivou a bezpečnou ochranu proti pádu, vzhled fasády pak ale může použitím bezpečnostních prvků utrpět.


Přesně pro tyto případy přišla společnost REHAU, jedna z vedoucích prémiových značek pro polymerová řešení v oblasti stavebnictví, s inovativním systémem pro ochranu proti pádu s názvem SKYFORCE. Jedná se o jedno z prvních téměř neviditelných řešení, které je navíc systémově dotažené do detailu, takže se snadno a rychle instaluje. Díky nenapodobitelné technologii posuvných klipů je možné ho namontovat přímo na okenní rám, a to jak v systému GENEO, SYNEGO tak Brillant, pro které má certifikaci.

Skleněné zábradlí SKYFORCE se upevňuje přímo k plastovým profilům pomocí "neviditelných" šroubů schovaných pod krycí lištou, navíc upínací profil může být předpřipraven již ve fázi výroby, což zjednodušuje a urychluje vlastní montáž. SKYFORCE umožňuje bezpečně otevírat francouzská okna i ve vyšších patrech domu, přitom však dbá na nenarušení celkového architektonického záměru a nijak neomezuje výhled a optické propojení domu se zahradou.


Instalace systému SKYFORCE nevyžaduje žádné vrtání do fasády, díky velice jednoduché montáži pomocí vrtacích šroubů dochází při instalaci k výrazné úspoře času. SKYFORCE je dostupné v několika základních odstínech s možností zakázkového přizpůsobení barvy a může být používán se zasklením do výšky 1,1 metru a sklem tloušťky 12,76 až 21,52 milimetrů.

Více na www.rehau.cz
0 komentářů
přidat komentář

Související články