Okna, kde design hraje prim: Slavona Clipper

Vložil
Tisková zpráva
05.06.2024 11:40
SLAVONA, s.r.o.

 
Slavona je známa vývojem a výrobou energeticky vysoce efektiv- ních oken, což je hledisko, kterému firma věnovala prvořadou pozornost. Ačkoli design a nízké nároky na údržbu byly také v centru pozornosti, energetické úspory byly na prvním místě. U oken Clipper je tomu však jinak a vzhled vhodný pro moderní stavby zde byl jasně upřednostněn nad tepelně-izolačními hodnotami.

Pod pojmem dřevěné okno si většina představí klasické eurookno, kde je sklo lemováno rámem jak zevnitř, tak zvenčí. Okna Clipper jsou však jiná, protože sklo tvoří celý vnější povrch okna, který je navíc na rozdíl od jiných okenních profilů bezfalcový a designově čistý.


Okna Slavona Clipper představují vrchol moderního designu a inovativních technologií v oblasti okenních systémů. Jsou ideální volbou pro ty, kteří touží po maximálním prosvětlení interiéru a zároveň si potrpí na elegantní vzhled a vysokou funkčnost.

Celoskleněný design je nejvýraznějším prvkem – zvenku působí okno jako celistvá skleněná plocha, čímž se docílí skvělého propojení interiéru s exteriérem. Dřevěné rámy jsou skryty za smaltovaným sklem, čímž se zdůrazňuje minimalistický design.


Mimořádná odolnost je další předností těchto oken. Díky inovativnímu designu a použití tepelně upraveného skla (ESG) jsou okna Clipper vysoce odolná jak proti povětrnostním vlivům, tak proti fyzickému poškození i teplotním šokům.

Všichni uživatelé jistě také ocení minimální nároky na údržbu oken.
0 komentářů
přidat komentář

Související články