KRAJINÁŘSKÝ ARCHITEKT / LANDSCAPE ARCHITECT

Contact
Ladislava Šebestová
ladislava.sebestova@loxia.eu
tel. 725738625

Region
Prague
Inserted
13.06.2024 12:23
Místo pro zkušeného člověka – krajinářského architekta, který bude koordinovat naše projekty z pohledu krajinářské tvorby a životního prostředí.

Staňte se součástí týmu projektantů a architektů v LOXIA a podílejte se na prestižních projektech jako například nová radnice Prahy 12, obytný soubor Chateau Troja nebo volnočasový areál Jammertal. Je za námi více jak 120 zrealizovaných projektů, řada významných ocenění, a především tým skvělých talentovaných lidí. Navštivte náš web www.loxia.cz a zjistěte mnohem více!

Náplň práce
• Koncepční řešení veřejných prostor v měřítku urbanistických celků a vytváření návrhů sadových úprav
• Koordinace více projektů ve spolupráci s manažery projektů
• Zodpovědnost za soulad projektové dokumentace s legislativou v oblasti sadových úprav
• Vedení juniorních kolegů a odpovědnost za jejich odborný rozvoj
• Návštěvy staveb, příprava prezentací a spoluúčast na schůzkách s klienty
• Práce v programech SketchUp, Lumion a Adobe Photoshop/InDesign, ArchiCAD (rádi vás naučíme) AutoCAD nebo Revit (znalost výhodou)

Co nabízíme
• Prostor pro rozvoj moderního přístupu krajinářství v našich projektech
• Práci na velkých a zajímavých projektech, veřejných stavbách, administrativních budovách, obytných souborech, bytových domech a dalších
• Budete součástí mezinárodního týmu zkušených profesionálů, a především skvělých lidí!
• Smysluplnou práci, prostor pro edukaci kolegů v oblasti krajinotvorby a udržitelného kvalitního životního prostředí
• Místo výkonu práce je našem sídle v Perucké ulici, na Praze 2

Co očekáváme?
• VŠ vzdělání v oboru – krajinářská architektura (Bc., Ing.)
• Dobrou orientaci v legislativě a struktuře projektové dokumentace
• Využijete znalost programů: ArchiCAD, AutoCAD, Revit, SketchUp, Lumion a Adobe Photoshop/InDesign
• Silné kreativní a analytické dovednosti
• Výborné komunikační a týmové dovednosti
• Zodpovědnost a vytrvalost při realizaci projektů
• Chuť do práce
Životopis a ukázku Vašeho portfolia zasílejte na: [email protected].