⋙ Vedoucí projekční skupiny v centru Prahy ⋘

Contact
Jakub Jaeger
jakub.jaeger@mblue.cz
tel. 770592974

Region
Prague
Inserted
07.10.2024 16:19
Máte zkušenosti s projektováním nebo řízením projektů v oblasti pozemních staveb? Chcete řídit tým a zároveň uplatnit své odborné znalosti? Pokud hledáte výzvu v dynamické a stabilní společnosti, která se zaměřuje na projekci energeticky pozitivních/neutrálních staveb, právě pro vás máme ideální příležitost!

Co vás čeká?
- Zastřešení projekční části firmy: budete mít na starost odborné vedení projektů, manažerské řízení týmu a komunikaci s dodavateli, veřejnou správou i investory.
- Koordinace projektantů: budete řídit a rozvíjet tým projektantů, koordinovat jejich práci a zajišťovat dodržení kvality a termínů.
- Zodpovědnost za projekty: budete zastupovat společnost na klíčových jednáních s dodavateli, investory a státní správou

Co od vás očekáváme?
- Praxe v projektování nebo projektovém řízení: zkušenosti s výstavbou bytové a občanské vybavenosti jsou nutností.
- Manažerské schopnosti: ideálně zkušenosti s vedením týmu projektantů a touha rozvíjet svůj tým.
- Schopnost zastupovat firmu: komunikativnost a profesionální vystupování při jednáních s dodavateli, veřejnou správou a investory.

Co nabízíme?
- Stabilní zázemí inovativní české společnosti s tradicí od roku 2009.
- Možnost profesního rozvoje a aktivní účast na vytváření nové organizační struktury.
- Flexibilní podmínky spolupráce, které umožní sladit práci s vašimi osobními potřebami.
- Skvělý tým a příležitost ovlivňovat projekty, které mají smysl a dopad.
- Pracoviště na I.P.Pavlova.

Pokud hledáte pozici, kde můžete růst nejen odborně, ale i osobnostně, neváhejte a pošlete nám svůj životopis. Těšíme se na spolupráci!