PRACOVNÍK/PRACOVNICE – ADMINISTRÁTOR GIS

Kontakt
Iva Plachá
ukrmp@plzen.eu
tel. 378035001

Region
celá ČR
Vloženo
24.06.2024 12:26
Ředitelka ÚTVARU KONCEPCE A ROZVOJE MĚSTA PLZNĚ, příspěvkové organizace

vyhlašuje

VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ

na obsazení místa

Platová třída:
SŠ – 9 (v souladu s nařízením vlády č. 264/2022 Sb.)
VŠ - 11 (v souladu s nařízením vlády č. 264/2022 Sb.)
Místo výkonu práce: Škroupova 5, Plzeň

Rámcová pracovní náplň:
Zajištění prací v oboru geografického informačního systému – GIS – v oblasti územního plánování, dopravního, městského a krajinného inženýrství:
• návrh, tvorba a správa databází v GIS
• řízení systémové práce s daty v GIS databázích
• analýza dat, publikování dat a návrhy aplikací
• spolupráce při zpracování oborových částí Územního plánu Plzeň
• spolupráce při zpracování celoměstských oborových analytických a rozvojových dokumentů
• spolupráce při zpracování oborových částí, územních a technických studií
• komunikace s uživateli – analýza a řešení jejich problémů v oblasti GIS
• spolupráce se Správou informačních technologií města Plzně

Kvalifikační a odborné požadavky:
• znalost práce s produkty ESRI (ArcGIS Pro, ArcGIS Enterprise, SDE)
• vzdělání v oboru Geoinformatika a kartografie výhodou
• znalost nástroje Model Builder nebo skriptovacího jazyka Python výhodou
• znalost ArcGIS Experience Builder výhodou
• znalost MS Office
• komunikační a organizační dovednosti
• samostatnost, spolehlivost
• schopnost týmové spolupráce
• ukončené SŠ/VŠ vzdělání
• praxe v oboru výhodou
• znalost anglického jazyka výhodou

Nabízíme:
• pracovní smlouvu na dobu neurčitou
• stabilitu městské organizace
• motivující osobní příplatek, mimořádné odměny
• příspěvek na penzijní/životní pojištění
• 25 dnů dovolené, příspěvek na stravování a další benefity

Nástup možný ihned nebo dle domluvy.

Doklady potřebné pro přihlášení do výběrového řízení:
1. motivační dopis
2. strukturovaný životopis
3. doklad o nejvyšším dosaženém vzdělání

Písemné přihlášky do výběrového řízení přijímá do 26. 7. 2024 sekretariát ÚTVARU KONCEPCE A ROZVOJE MĚSTA PLZNĚ, příspěvkové organizace, Škroupova 5, 305 84 Plzeň. Přihlášku můžete přinést osobně, poslat datovou schránkou IDDS: 2j8ifzw nebo elektronickou poštou: [email protected].
Bližší informace na telefonu 378 035 001 nebo na www.ukr.plzen.eu.