Hledáme projektanta - stavaře

Kontakt
Ing.arch.Jaroslav Kačer
kacer@aiparchitekti.cz
tel. 602310140

Region
Praha
Vloženo
19.08.2024 14:45
Do našeho architektonického ateliéru A.I.P Ing. arch.J.Kačer & Ing.Z.Jäger hledáme kolegy / kolegyně na pozici projektanta/ky v oboru pozemní stavby.

Jsme zkušený atelier s dlouholetou praxí. Nabízíme komplexní služby v oblasti architektury a interiéru ve všech stupních projektové přípravy. Pracujeme na prestižních zakázkách v Praze i v zahraničí. Mezi naše obchodní partnery patří významné tuzemské developerské společnosti, státní instituce i soukromí investoři.

Požadujeme:
o Ukončené vysokoškolské studium v oboru pozemního stavitelství
o Schopnosti týmové spolupráce
o Talent, kreativitu a vytrvalost
o Znalost práce v AutoCADu, 3D programech

Náplň práce:
o Architektonická a projekční činnost dle profesního zaměření
o Koncepční práce od architektonického řešení do dalších stupňů
o Týmová práce se zkušenými kolegy

Nabízíme
o Práci na zajímavých projektech v tuzemsku i zahraničí
o Možnost profesního růstů a samostatnosti
o Přátelský a tvůrčí kolektiv
o Flexibilní pracovní dobu
o Dovolenou 5 týdnů
o Dobré platové podmínky

Pokud Vás naše nabídka zaujme, neváhejte nás kontaktovat, pošlete nám své CV, případně portfolio.
Naši práci si můžete prohlédnout na webových stránkách www.aiparchitekti.cz.
Těšíme se na Vás.