Atelier v centru Prahy hledá STAVEBNÍHO PROJEKTANTA / PROJEKTANTKU

Kontakt
J. Starý
staryapartner@staryapartner.cz
tel. 602 686 933

Region
celá ČR
Vloženo
20.08.2024 15:58
Projekční a architektonická kancelář Starý a partner s.r.o. hledá nové kolegy na pozici PROJEKTANT / PROJEKTANTKA pozemních staveb
Náplň práce
• zpracování všech stupňů projektové dokumentace, pracujeme na zakázkách od studie až po realizaci a autorské dozory
• samostatnost, schopnost vedení dalších spolupracovníků, koordinace profesí

Co vám nabízíme
• pestrá práce na zajímavých různorodých zakázkách
• příjemné pracovní prostředí v samém centru Prahy (300 m od Obecního domu)
• flexibilní pracovní doba s možností občasného home office
• 5 týdnů dovolené
• pravidelné firemní akce
• možnost kariérního růstu, odborná školení
• zajímavé platové ohodnocení

Co od vás očekáváme
• vzdělání - absolvent SPŠ Stavební, ČVUT/VUT, zaměření na architekturu a stavitelství
• dobrá znalost Autocad/Revit, MS Office
• znalost českého jazyka (slovem i písmem), případně slovenského jazyka
• znalost anglického jazyka výhodou
• projekční praxe výhodou

Pokud máte zájem, pošlete nám svůj životopis a přijďte se podívat k nám do Senovážné ulice.
[email protected]