Od myšlenky k architektuře - workshop ve vile Stiassni

Zdroj
Seminář Dějin umění, FF MU Brno
Vložil
Tisková zpráva
24.05.2023 07:10
Brno

Srdečně Vás zveme k účasti na architektonickém workshopu s názvem Od myšlenky k architektuře pořádaný Seminářem dějin umění pod odbornou záštitou prof. PhDr. Jiřího Kroupy, CSC., doc. Mgr. Radky Nokkala Miltové, Ph.D. a ve spolupráci s Metodickým centrem moderní architektury ÚOP v Brně.

Celodenní konference architektonického workshopu se uskuteční dne 15. června 2023 od 10:00 hodin v přednáškovém centru vily Stiassni. Předpokládaný konec oficiálního přednáškového bloku je předběžně naplánovaný na 17:00 hod. Následující den se uskuteční odborná exkurze, určená ale výhradně studentům oboru Dějiny umění SDU MU.

Workshop je otevřen všem studentům dějin umění, architektury a příbuzných oborů. Rádi uvítáme rovněž akademické i neakademické pracovníky a milovníky umění. Z důvodu omezené kapacity účastníků je nutné závazné přihlášení zasláním přihlášky na emailovou adresu: [email protected] nebo formou Google formuláře. Přihlašování je možné do 5. června 2023.

Pro uchazeče mimo Brno je nutné, aby si každý zajistil individuální cestu do Brna a s tím spojené případné ubytování. Pro lepší orientaci připojujeme odkaz na ubytovací webový portál.

Účast na workshopu je bezplatná kromě individuálních výdajů na cestu a případné ubytování.

Více informací >
0 komentářů
přidat komentář