KOMA chystá Školu modularity pro architekty

Vložil
Tisková zpráva
12.05.2023 15:30
KOMA MODULAR s.r.o.


Po úspěchu minulé konference "Modularita v našem životě" se rozhodli pro hlubší ponoření do tématu.
První seminář se bude konat 15. června v sídle KOMA v vizovické lokalitě. Hlavním zaměřením bude "Zásady navrhování modulárních budov" a na semináři vás budou provázet čtyři odborníci: Stanislav Martinec, Peter Chaban, Josef Mikulčík a Jiří Valenta. Tato akce je především pro architekty, projektanty a konstruktéry, kteří se chtějí ponořit do světa modulární výstavby a získat větší odborné znalosti.


Stanislav Martinec, zakladatel společnosti KOMA MODULAR s 30 lety zkušeností, se zaměří na klíčové aspekty konstrukce modulárních staveb. Architekt Peter Chaban ze studia CHYBIK+KRISTOF představí roli architekta při využívání modulárních prvků v návrhu pomocí praktických příkladů a realizací. Konstruktér Jiří Valenta z KOMA MODULAR se pak podělí o své zkušenosti s projektováním modulárních staveb, včetně pravidel, možností a omezení konstrukce. Na závěr teoretické části bude Josef Mikulčík hovořit o skladeb stěn, tepelných parametrech a požadavcích na požární a zvukovou odolnost.

Odpolední část semináře bude vyhrazena pro diskuzi a sdílení poznatků mezi účastníky a přednášejícími. S omezenou kapacitou 20 míst zde bude dostatek prostoru pro interakci, diskuse a výměnu zkušeností.

Registrovat se můžete na webu www.modular-hub.cz/skola-modularity.html

Důležité informace:

KDY: 15. června 2023, 09.00 - 15.00 hodin
KDE: Sídlo KOMA MODULAR, Říčanská 1191, Vizovice
CENA: 2.990,- Kč bez DPH
Kapacita: 20 míst
Registrace a bližší informace:
www.modular-hub.cz/skola-modularity.html
0 komentářů
přidat komentář