BRICK, realizace interiérů

BRICK, realizace interiérů

spol. s r.o.

Kolbenova 159, 190 00, Praha 9
+420 266 033 810
[email protected]

BRICK, realizace interiérů spol. s r.o. je jednou z předních společností na trhu realizace atypických interiérů v České republice. Svojí nabídkou komplexního řešení dodávky interiéru šetří časovou a organizační zátěž klienta.


Hlavní obrázek

Naše služby zahrnují nabídku komplexního řešení stavební výstavby a rekonstrukcí v interiéru. Realizujeme především interiéry kanceláří, restaurací, prodejen, bankovních poboček zahrnující nejen vlastní stavební práce, ale i dodávky kompletního spektra TZB. Již 30 let jsme vyhledávaným dodavatelem nabízejícím vždy nadstandardní služby s přiměřenou cenovou politikou. Náš projektový tým vede zakázky od podpisu smlouvy až po předání klientovi a to trvale za podpory všech složek a oddělení naší firmy. Díky modernímu technickému zajištění výrobních provozů a profesionálnímu přístupu všech pracovníků společnosti BRICK, realizace interiérů s.r.o. splňuje společnost nároky na zajištění stavebních profesí a kompletní interiérovou zakázkovou výrobou, a to na vysoké úrovni řízení projektu a řemeslného zpracování používaných materiálů.

V posledních několika letech se společnost BRICK podílela na realizaci řady oceňovaných projektů kancelářských interiérů a spolupracovala s mnoha předními českými architektonickými ateliéry.

Prohlédněte si některé z našich realizací:

TRASK Solutions, 2018 (Studio Perspektiv)

Sanswiss, 2020 (Vrtiška & Žák)

EOH IT Hub, 2019 (Studio Perspektiv)

Deloitte, 2018 (Atelier Kunc Architects)

BASE 4 WORK, 2019 (Studio Perspektiv)

TESCO, 2019 (Studio A + LOM)

Byt Barrandov (Studio Perspektiv)

Accenture, 2018 (Jakub Cígler architekti)

HUB HUB, 2018 (Studio Perspektiv)

Úložné boxy LOCKERS

Naše sesterská značka LOCKERS, která vznikla ve spolupráci s architekty ze studia Perspektiv, je elegantním řešením pro úložné prostory v rozličných budovách. LOCKERS odpovídají na otázky, kam si uložit vše od tabletu až po váš oblíbený hrnek, pokud máte sdílené pracovní místo nebo kam s kabátem, pokud si chcete nerušeně prohlédnout výstavu v galerii. LOCKERS vytváří z obyčejných úložných řešení designové solitéry.

Realizace a projekty


0 komentářů
přidat komentář