Plot jako dominanta celé stavby

Publisher
Tisková zpráva
18.05.2022 15:00

Kvalitní a esteticky vydařené oplocení podtrhne celkový dojem z jakékoliv stavby. Při jeho výběru je třeba zohlednit nejen úroveň zabezpečení pozemku, ale i další kritéria jako životnost, nároky na údržbu, vzhled, cenu a v neposlední řadě také jeho sladění s okolím. Pryč jsou časy, kdy člověk u rodinných domů a dalších objektů vídal pouze tmavě zelené či bílé čtyřhranné pletivo. Estetické nároky i odvaha spotřebitelů experimentovat s barvami a netradičními tvary plotů rostou a mnozí výrobci se tomuto trendu hbitě přizpůsobují. Výborným příkladem tohoto přístupu je francouzská firma Dirickx.

Mnohaleté zkušenosti i životnost produktů

Značka Dirickx má na českém trhu své zastoupení již 30 let, její historie však sahá mnohem dále –⁠ loni oslavila 100 let své existence. V nabídce firmy najdete nejen ploty, pletiva, brány a branky, ale také celou řadu služeb zaručujících spolehlivou ochranu a zapezpečení libovolného pozemku či budovy. Důraz na kvalitu, spokojenost zákazníků, zkušenosti a ochotu svých pracovníků a neustálá inovace produktů – to jsou hlavní hodnoty společnosti, které od samého začátku jejího působení přetrvávají.

Pokud se rozhodnete pro oplocení od Dirickx, máte z čeho vybírat – ať už se bude jednat o rodinný dům, průmyslový areál nebo třeba pole. Firma vám navrhne řešení na míru a je jen na vás, zda si zvolíte tradičně vyhlížející pletivo nebo popustíte uzdu své fantazii a ohraničíte svůj pozemek plotem originálnějšího tvaru či barev. Problém by mohl nastat snad jen v případě, že trpíte nerozhodností, jelikož na výběr máte u Dirickx z 200 barevných odstínů RAL. Ať už každopádně zvolíte jakoukoliv barvu a druh oplocení, díky použití kvalitní evropské oceli, preciznímu zpracování a jedinečné povrchové úpravě tzv. poplastováním si můžete být jisti jeho dlouhou životností a nízkými náklady na údržbu.

Při výběru plotu uvažujte jako designer

Pokud toužíte po netradičním vzhledu plotu rodinného domu, terasy nebo třeba dětského hřiště a zároveň dbáte na vysokou míru zabezpečení, vyzkoušejte například tyčové oplocení Dirickx. Svým osobitým vzhledem a elegancí zaujme každého kolemjdoucího a zároveň zaručí spolehlivou ochranu vašeho prostoru. Výška plotu se může pohybovat od 60 až do 200 cm a můžete si zvolit z několika typů moderních designů.

Rádi byste zjistili orientační cenu vašeho oplocení? Vyzkoušejte rychlý kalkulátor, kde si lze vybrat ze základní nabídky pletiv, barev a sloupků a přibližnou cenu se dozvíte dříve, než byste řekli “plot”. Samozřejmě však můžete také zaslat nezávaznou poptávku a zkušení pracovníci z Dirickx Vám na ni co nejdříve odpoví.

0 comments
add comment