Společnost K4 Praha s.r.o. hledá nové kolegy

Kontakt
Petrošová
kancelark4.praha@k4.cz
tel. 732524651

Region
Praha
Vloženo
24.07.2024 15:55
Jako uznávaná společnost v oblasti stavebnictví a architektury vám poskytneme stabilní pracovní prostředí, kde budete mít možnost se zapojit do různorodých projektů a rozvíjet své dovednosti v oblasti BIM technologie. Čeká na vás komplexní práce na unikátních projektech, od fáze navrhování až po kompletní realizaci. Spolupracujeme a sdílíme si znalosti a zkušenosti, abychom dosáhli společných cílů. Budete součástí našeho týmu talentovaných odborníků. CHCEŠ NAVRHOVAT A STAVĚT S K4? HLEDÁME PRÁVĚ TEBE NA POZICI:

PROJEKTANT
* SŠ nebo VŠ vzdělání v oboru stavitelství nebo jiných technických oboru
* pozice vhodná i pro absolventy
* znalost softwaru ACAD, MS Office
* znalost práce v BIM systému REVIT výhodou
* chuť do práce
* komunikativnost, spolehlivost, samostatnost
* znalost českého jazyka na komunikativní úrovni: B2+ podmínkou
* řidičský průkaz skupiny B výhodou

Co Vás čeká:
* spolupráce na zajímavých projektech
* práce v týmu
* zpracování projektu v programech AutoCAD, v BIM systému Revit – zaučíme

Nabízíme:
* přátelské pracovní prostředí, které podporuje kreativitu, inovaci a efektivní komunikaci
* flexibilní pracovní doba, 3 sick days ročně, 5 + 2 týdnů dovolené, multisportka, stravenky
* flexibilní pracovní doba s možností home office
* práci na různorodých zajímavých projektech v prostředí BIM/Revit
* seberealizace a profesní rozvoj
* moderní a neformální prostředí kanceláři v Praze
* forma spolupráce dle domluvy
* motivující finanční ohodnocení - mimořádné prémie
* společné akce v rámci team buildingu
* stabilní pracovní prostředí