CAMA Architekti s.r.o. hledá zkušeného STAVAŘE

Kontakt
Ing. arch. David Chromík - CAMA Architekti s.r.o.
alice.hertusova@cama.cz
tel. 776165226

Region
Praha
Vloženo
08.08.2024 09:51
Náplň práce: vedení a koordinace projektu a projekčních prací, komunikace s klientem.
Vyžadované samostatné vedení menších projektů, spolupráce se specialisty ostatních oborů, zpracování projektové dokumentace pro stavební povolení/realizaci stavby a dozory.

Možné i zaměření na AD dozory při realizaci – probíhající projekty

Nabízíme:
Práci v přátelském kolektivu, na plný úvazek s benefity
Moderní kancelář v Holešovicích na Ortenově náměstí
Motivační ohodnocení

Ideální kolega/kolegyně by měli mít:
VŠ vzdělání stavebního směru
Autorizace výhodou
Znalost AutoCAD, Revit podmínkou
Praxe nutná
Zkušenost s vedením projekčního týmu
Znalost potřebných stavebních předpisů (zákonů, vyhlášek, norem)
Řidičský průkaz
Pružnost a loajalita ke společnosti

Nástup možný ihned popř. dle dohody.

Rádi Vás uvítáme v našem atelieru na osobní schůzce, kde si řekneme, jak to u nás chodí a na co se můžete těšit.

Svá portfolia a CV prosím zašlete na: [email protected]

www.cama.cz