Němec s.r.o.

Němec s.r.o.

V Štíhlách 2031/12, 140 00 Praha
+420 776 778 767
[email protected]

Společnost Němec se zabývá realizací luxusních povrchů a vertikálních zahrad v České republice
i v zahraničí již více než 20 let. Díky námi vyvinutým nejmodernějším technologiím, splníme vaše představy o dokonalém a moderním designu interiérů.

V naší nabídce naleznete jak námi vyvinuté nej- modernější technologie jako jsou minimalistické stěrky: Imitace betonu®, Betonepox® a Betonepox Soft®, tak i velmi oblíbené technologie od anglické firmy ArmourCoat, jako například stěrka Travertine, Granite, Perlata, Pitted, Benátský štuk a Smooth. Naše zkušenosti, vášeň pro dokonalost a neustálá snaha o zlepšení tvoří to, co činí společnost Němec tak výjimečnou.

Živé, vertikální zahrady patří k nejnovějším trendům v moderní architektuře. Společnost - NĚMEC se zabývá realizací vertikálních zahrad již mnoho let. V průběhu této doby jsme zrealizovali tisíce m² vertikálních zahrad.  Na základě získaných zkušeností jsme vyvinuli vlastní novou generaci vertikálních zahrad pod názvem - KASKÁDOVÉ ZAHRADY- Cascade Gardens.

Inspirujte se v galerii našich zrealizovaných projektů či navštivte náš showroom, bude nám potěšením, pokud společně zhmotníme váš sen, či sen vašich klientů v realitu.

Hlavní obrázek
Betonepox

Realizace a projekty


0 komentářů
přidat komentář