Projektant pozemních staveb - junior 3KD

Contact
3K PROdesign
info@3kd.cz
tel. 731814981

Region
Prague
Inserted
15.10.2024 18:34
Perspektivní projekční kancelář 3K PROdesign se sídlem na Praze 4, hledá do svého mladého rozvíjejícího se týmu posilu projektanta. Naším cílem je najít aktivního člena, který bude chtít spolupracovat na zajímavých projektech rodinných i bytových domů, rekonstrukcí i novostaveb, u kterých dbáme na souhru designu a technického řešení. Podílet se s námi budete na projektech od počátečního návrhu, projektování, až po samotnou realizaci stavby.

Nabízíme adekvátní finanční ohodnocení, flexibilní pracovní dobu, kancelář na Praze 4 s dobrou dostupností z metra C (Vyšehrad / Pražského povstání), možnost HO, přátelské pracovní prostředí v mladém kolektivu, předání zkušeností v oboru projekčních prací.

Náplň práce:

passporty objektů

součinnost při inženýringu

spolupráce na všech fázích projektové dokumentace

administrativa

výpomoc projekčnímu týmu

Požadavky:

Základní znalost projektové dokumentace

Orientace v MS Office, Autocad, Sketch UP

Dokončení SŠ v oboru pozemních staveb (výhodou probíhající VŠ vzdělání v oboru)

Pečlivost, poctivost, chuť pracovat a učit se novým věcem

Výhodou je řidičský průkaz B

Typ úvazku: Práce na živnost, Brigáda

Další specifika práce: Práce pro studenty, Časově flexibilní práce

V případě dotazů, či zájmu o pracovní pozici nás neváhejte kontaktovat na: [email protected]