Schindler Seko architekti s.r.o., hledají do týmu architekty!

Kontakt
Svetlana Švrčková
officemanager@schindlerseko.cz
Region
Praha
Vloženo
22.07.2024 16:20
Druh pracovního závazku – živnost, plný úvazek
Očekávaný termín nástupu – 1. 9. 2024
Informace o pracovním místě:

Jsi architekt, ale také odborník, který má zkušenosti s řízením větších developerských projektů?
Jsi architekt, který má rád moderní architekturu, inovativnost a nedává si jednoduché cíle?
Pokud ano, pošli nám životopis s portfoliem a můžeme se setkat.

Náplň práce:
Samozřejmě zejména architektura
Účast na setkáních s investorem
Tvorba a prezentace vizualizací
Práce v programech ArchiCAD, Rhino, Twinmotion, Photoshop a jiné

Zaměstnanecké výhody, benefity:
práce na velkých a atraktivních BIM projektech
možnost kariérního růstu
flexibilní pracovní doba a práce z domova
zajímavé finanční ohodnocení
nabízíme smlouvu na živnost s výhodami zaměstnance, případně od začátku pracovní poměr na dobu neurčitou
teambuildingové aktivity a večírky
příjemné prostředí a dobrý kolektiv
pet friendly office
fotbálek
multisport karta
software a hardware je samozřejmostí

Požadavky na zaměstnance:
Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním – vysokoškolské II. Stupně, postgraduální
Vzdělání v oboru – Architektura
Cizí jazyky – angličtina (podmínkou), němčina (výhodou)

Osobnostní předpoklady a dovednosti:
kreativita a nadšení pro architekturu
schopnost řídit tým lidí
orientace v aktuálních trendech
samostatnost a soběstačnost
technické myšlení
schopnost řešit problémy a stresové situace