Hledáme architekta - Praha nebo Hradec Králové

Kontakt
Gebas atelier architects s. r. o.
alice.cechova@gebasatelier.cz
tel. 732915670

Region
Praha
Vloženo
27.08.2024 10:27
Práce na zajímavých projektech nám neustále přibývá, a proto do našeho týmu hledáme kolegu či kolegyni na pozici architekt – projektant.
Zabýváme se projekty všech stupňů od studie záměru až po jeho realizaci. Hlavní náplní naší práce jsou projekty obytných staveb, staveb občanského vybavení, průmyslových, polyfunkčních či sportovních objektů. Centrálu máme v Hradci Králové, ale další kancelář je také v Praze.

NÁPLŇ PRÁCE:
• Navrhování zejména občanských a průmyslových staveb
• rozsah činnosti se pohybuje od koncepčních architektonických návrhů (dispoziční řešení, vizualizace)
• Zpracování projektové dokumentace (příslušná povolení, realizace staveb) až po detail prováděcích projektů
• Spolupráce s vykonavatelem inženýrské činnost
• Koordinace a spolupráce s kolegy z projekce a subdodavateli

CO BYSTE MĚLI SPLŇOVAT?
• VŠ stavební, obor pozemní stavby, nebo obor pozemní stavby a architektura
• Praxe nebo zkušenost s předprojektovou fází až po realizaci staveb, včetně spolupráce a koordinace s dodavateli staveb výhodou.
• Požadujeme samostatnou práci v software ArchiCad
• Technické znalosti v oboru, znalost odborné terminologie a obecný přehled ve stavebnictví
• ŘP skupiny B

CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT?
• Práci v příjemném pracovním kolektivu a v podporujícím týmu.
• Platové ohodnocení dle zkušeností.
• Stabilní zázemí prosperující společnosti, atraktivní projekty.
• Vzdělávání, školení, osobnostní a profesní růst.
• Firemní teambuildingy a akce, možnost získání zvýhodněné Multisport karty.
• Příspěvek na stravování, občerstvení na pracovišti zdarma (káva, čaje).
• Klouzavá pracovní doba, možnost převádět napracované hodiny.

Místo výkonu práce: Hradec Králové nebo Praha 7 (Holešovice) – dle výběru kandidáta
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Plat: 35.000-65.000,- dle výkonu

Své životopisy a portfolia (popř. ukázky výkresů) posílejte na
[email protected]

Těšíme se na Vás!

Alice Čechová
+420 732 915 670
www.gebasatelier.cz