8 komentářů
... Skvělý (7:- /) ...
šakal
| 08.07.24 03:30
... Ještě kdyby se tak na tom nádraží dalo nastoupit a vystoupit z vlaku!

Deset let už to trvá a deset let tam ta stanice chybí. Tu teda rozhodně přes všechny propagační řeči zastávka v Podbabě nenahradila.
důležitost
M. Kolář
| 09.07.24 06:43
volnočasové centrum je dnes přeci tak důležité. K čemu vlaky a nádraží?
... Che!...
šakal
| 11.07.24 09:51
... Přitom vtipný je, že ta nejdůležitější "volnočasová aktivita" v místě – jít do parku – je tím zrušení zastávky nehezky ovlivněná. Dřív rodinky jezdily s bicykly do Stromovky vláčkem, ale teď je okraj parku zahlcen auty, protože z Podbaby to s dětmi po silnici chce jezdit málokdo.
Luigi
Luigi
| 11.07.24 10:50
Souhlasím, že malebné bubenečské nádraží se mělo zachovat, mělo se lépe zpřístupnit a napojit do okolí. Kdyby rychlíky na Děčín zastavovaly na nádraží Praha - Bubeneč, znělo by to lépe, než nějaká sprominutím zkurvená Podbaba..! Ale žel, stalo se, teď existuje Podbabblalabka... tfuj, a tudíž existence Bubenče je zkrátka odpískáná. Stěžovat si, že tam nezastavují vlaky je plácnutí do vody..
Chi-hý!...
šakal
| 11.07.24 03:23
"Hoďte babu do Podbaby tramvají."
https://1url.cz/d1wwB
kolik?
M. Kolář
| 11.07.24 09:01
Kolik stojí daňové poplatníky ročně korun to "volnočasové centrum"?
Kolik se okolo toho živí lidí?
... "Kolik to stojí"?...
šakal
| 13.07.24 12:12
... Maj se ty prachy vrážet do tohohle nebo do "drop-inu"?
To je asi ten nejmenší problém. Potíž je v tom, když objektu s jasně definovaným užitkem jeho funkci seberete, a pak pracně vymýšlíte, co si s ním počít. Namísto toho, co byste k dosavadnímu způsobu využívání ještě nějaký ten užitek přidali (třeba to mládežnické centrum zábavy).
naprosto nejdůležitější
M.Kolář
| 13.07.24 05:11
Kolik to stojí je, pane Šakale, to naprosto nejdůležitější.
Místo užitěčné funkce budovy jako vlakové nádraží se vyhazují milióny z okna za nesmysly, fantasmagoie a zbytečnosti.
Přidat nový komentář
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.
Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve výjimečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.