Vložil
ČTK
22.05.2023 21:50
Příbram


zpět na článek
1 komentář
Zastupitelé ještě nerozhodli
Radek Ctibor
| 24.05.23 08:48
Není pravdou, že už je rozhodnuto, že Příbram přestaví venkovní bazén na krytý a bazén využije k jiným účelům... pouze bylo odhlasováno 22.5. 2023, že do 4. 12. 2023 bude rozpracována tato varianta a pak se uvidí, jak vychází finančně atd. Opozice proto požadovala rozpracovat i druhou variantu: vytvoření nového zadání, studie a projektu v prostorách současného krytého bazénu. Hrozí totiž, že u schválené varianty k rozpracování se zjistí, že je opět příliš drahá a město bude opět na začátku jen ztratí další půlrok... Celou dvouapůlhodinovou diskuzi včetně hlasování je možné zhlédnout zde: https://www.youtube.com/watch?v=zr5oaf5vtxY
Přidat nový komentář
Diskusní příspěvky vyjadřují stanoviska čtenářů, která se mohou lišit od stanovisek redakce. Všechny příspěvky musí být schváleny redaktorem dříve než budou zveřejněny.
Redakce archiweb.cz ctí v maximální možné míře svobodu slova, nicméně ve výjimečných případech si vyhrazuje právo smazat nebo opatřit komentářem příspěvek, který se netýká tématu diskuse, porušuje platné zákony ČR nebo dobré jméno portálu, obsahuje vulgarismy nebo má reklamní charakter.