Kratochvíl parket profi, s.r.o.

Kratochvíl parket profi, s.r.o.


(+420) 547 212 811
[email protected]

Bohunická cesta 1/328, 664 48 Moravany
Poděbradská 1020/30, 190 00 Prague
Hlavní obrázek
Kratochvíl parket profi, s.r.o. patří mezi přední dovozce podlahových krytin do České republiky, na Slovensko a Maďarsko. Společnost byla založena v roce 1993 a od počátku se specializujeme na prodej dřevěných parket. V současné době je naše portfolio již velmi široké, společným ukazatelem všech námi nabízených podlah je vysoká kvalita, perfektní design a ekologická výroba.

Jsme výhradním distributorem švédských dřevěných podlah předního světového výrobce Kährs.
Zastupujeme rovněž švýcarského výrobce parket Bauwerk a značku německých vinylových, ekologických a laminátových podlah WINEO. Elastické podlahy na přírodní bázi rozšiřuje finská značka Upofloor. KPP dále distribuuje SPC minerální podlahy Arbiton, tkaný vinyl belgického výrobce 2tec2, přírodní linoleum Marmoleum Click od firmy Forbo, tvrzené vinyly z Holandska mFLOR i německé laminátové podlahy Classen. Kromě výše zmíněných nabízíme kompletní sortiment dřevěných, vinylových, SPC minerálních a laminátových podlah naší privátní značky KPP. Samozřejmostí je kompletní škála designových lišt, schodových hran z dřevěných, vinylových a ekologických podlah a dalšího příslušenství.

Sídlíme v Moravanech u Brna, kde se nachází také jedna z našich vzorkoven. V Praze nás naleznete ve Vysočanech v interiérovém centru na ulici Poděbradská, kde naleznete vyvzorování kompletního sortimentu našich podlah a rovněž prezentaci koberců v rolích a v kobercových čtvercích.

Podlahy od společnosti KPP zdobí řadu reprezentativních budov, např. Grandhotel Pupp, Státní operu v Praze, brněnský Besední dům, české velvyslanectví v Berlíně, Vídni a Pekingu, Poslaneckou sněmovnu Parlamentu ČR anebo Ústavní soud v Košicích. Podlahy dodané společností KPP jsou využívány v řadě rezidenčních i komerčních projektů v České republice i v zahraničí.

 

Kährs – kvalitní podlahy ze Švédska

Společnost Kährs, založená ve švédském městě Nybro v roce 1857, se více než století soustředila na produkci dřevěných podlah a stala se jejich největším výrobcem na starém kontinentě. Dnes má ve svém portfoliu nejen dřevěné krytiny, ale také vinylové a minerální SPC podlahy. Podlahy Kährs jsou synonymem kvality, designových a technologických inovací i ohleduplnosti vůči životnímu prostředí.
Společnost Kährs úzce spolupracuje s architekty a nabízí na svých stránkách BIM objekty pro většinu dřevěných podlah ze své nabídky. Můžete tak snadno a efektivně plánovat a vytvářet vizualizace vašich projektů. BIM objekty Kährs obsahují tato specifická data:
  • Rozměry
  • Druhy dřevin
  • Povrchovou úpravu
  • Popis a technické informace produktů
  • Odkaz na příslušné technické dokumenty
BIM objekty Kährs jsou navrženy pro ArchiCAD a Revit.
Více se dozvíte zde: https://www.kahrsflooring.com/en/bim-objects/

Realizations and projects

Ukázka z referencí, kde společnost KPP dodávala podlahy


Více informací naleznete na našem webu www.kpp.cz