Dřevěné nosné konstrukce vyrábíme tak, abyste se o ně mohli opírat vy i střešní krytiny desítky let

Vložil
Tisková zpráva
08.07.2024 13:20
KASPER CZ s.r.o.

V KASPER CZ se specializujeme na výrobu dřevěných nosných konstrukcí pro rodinné domy, obchodní objekty, stavby občan- ské vybavenosti, realizujeme i atypické projekty. Převzali jsme to nejlepší z tesařského řemesla a doplnili výrobu o inovativní technologické procesy.


S více než třiceti lety zkušeností a tradicí se řadíme mezi přední dodavatele střešních konstrukcí na českém trhu. Naše produkty jsou vyrobeny z kvalitního dřeva s důrazem na pečlivé zpracování a detaily. Díky tomu můžeme garantovat dlouhou životnost a stabilitu staveb. Pro nás není dřevo jenom stavební materiál, je to naše vášeň a závazek kvality.

Do portfolia našich produktů patří zejména příhradové vazníky se styčníkovou deskou, klasické krovy i lepené dřevěné konstrukce a nosné stěnové dílce pro dřevostavby. Navíc jsme schopni vyrobit střešní konstrukce na míru podle individuálních požadavků a specifikací. Naše produkty jsou flexibilní a přizpůsobivé, což znamená, že jsou ideální pro různé typy architektury a stavebních projektů. Spolupracujeme s architekty, soukromými investory, municipalitami i samotnými tesaři. Dodáváme řešení na klíč včetně montáže na místě stavby, ale poskytujeme také odborné konzultace projektů včetně zpracování prováděcí dokumentace.

Tradičně, přesně a s dlouhou životností

Dřevěné vazníkové konstrukce znamenají úsporu času, materiálu i financí. Řeší potřebu rychle, efektivně a poměrně levně zastřešit téměř jakoukoli stavbu. Díky univerzálnímu uplatnění se příhradové vazníky používají při stavbách střech rodinných domů, sportovních, obchodních a průmyslových objektů i skladových hal. Velkou výhodou dřevěných vazníků je možnost realizace atypických staveb prakticky libovolného tvaru. Podívejte se na náš web na výhody vazníků se styčníkovou deskou.


Krovy z masivu i lepeného dřeva jsou dnes synonymem moderní tesařiny. Tradiční řemeslný fortel spojený s inovativními technologiemi dává prostor běžným realizacím střech rodinných domů, značný potenciál mají dřevěné krovy také při výrobě těžkých skeletů, atypických dřevostaveb a okrasných či uměleckých doplňků. Klasicky vázané konstrukce se značkou KASPER CZ plní svou funkci po několik generací.


Inovativní technologie

Sledujeme nejmodernější trendy a technologie. Do obměny strojového vybavení a softwaru investujeme nemalé prostředky. Tak můžeme zákazníkům nabídnout nejvyšší kvalitu zpracování našich výrobků. Výrobu vazníků a dřevěných nosných konstrukcí se styčníkovou deskou jsme si například osvojili mezi prvními v České republice. Jejich použitím při stavbě střech rodinných domů, velkorozponových konstrukcí hal a bednění mostů můžeme výrazně zkrátit proces realizace celého projektu. Díky moderním dřevoobráběcím strojům dosahujeme téměř neomezené variability tvarů konstrukcí. V KASPER CZ používáme k výrobě vazníků především materiál S4S tzn. sušené a čtyřstranně hoblované řezivo. To zajišťuje dřevěným konstrukcím vysokou stabilitu, odolnost a dlouhou životnost.

S našimi produkty získáváte nejenom funkční a odolné střechy, ale také designové prvky, které zvýrazní krásu architektury. Navíc jsme ekologicky smýšlející firma, která se snaží minimalizovat svůj ekologický otisk a pracovat s udržitelnými zdroji.

Vše odvezeme a složíme

Zajišťujeme přepravu a montáž naším vlastním vozidlem MAN s hydraulickým ramenem FASSI, které má zdvihovým momentem 46,99 tm a dosahem 28 m. S jeho pomocí jsme schopni odvézt a složit téměř jakoukoliv střešní konstrukci.

Spolehlivost a zákaznický servis

Naše společnost klade velký důraz na spokojenost zákazníků a kvalitu služeb. S naším týmem profesionálů a techniků můžete počítat s odborným poradenstvím a podporou po celou dobu realizace projektu. Jsme tu pro vás od prvního kontaktu až po dokončení instalace a další servisní služby. Naše priorita je kvalita a zákaznická spokojenost, a proto se snažíme poskytnout ten nejlepší zákaznický servis a podporu. Uneseme nejen vaši střechu, ale i vaše sny o dokonalém domově.


S KASPER CZ máte jistotu, že vaše střecha bude nejenom pevná a odolná, ale také krásná a funkční. Důvěřujte naší značce a spojte se s námi pro vaši další stavební výzvu. Navštivte naši webovou stránku na www.kaspercz.cz a objevte širokou škálu našich produktů a služeb. Buďte na špičce se střešními konstrukcemi od KASPER CZ.
0 komentářů
přidat komentář