Offcity architekti: Filip Tittl

Architekti radí (?)

Zdroj
Šárka Zahálková, OFFCITY
Vložil
Tisková zpráva
30.09.2025 08:20
Přednášky

Pardubice

Filip Tittl
UNIT architekti

Závěrečnou přednáškou v rámci letošního přednáškového a diskusního cyklu OFFCITY ARCHITEKTI představíme posledního z čtveřice členů poradního orgánu Rady města, jehož úkolem je pomáhat s důležitými rozhodnutími v kontextu architektonického a urbanistického rozvoje našeho města. Posledním pozvaným z této expertní skupiny je architekt Filip Tittl. Jaký je jeho vztah k Pardubicím? A jaké jsou jeho vize?
Když zadáte do vyhledavače jeho jméno vyskočí asi toto: „Filip Tittl (UNIT architekti) vystudoval FA ČVUT v Praze, jeho závěrečná práce byla oceněna jako nejlepší diplomní projekt v ČR v roce 2010 a nominována na cenu Archiprix. Ve své praxi se orientuje na urbanismus a územní plánování, zabývá se stavební legislativou a spolupracuje s Institutem plánování a rozvoje hlavního města Prahy. Působí jako koordinátor výzkumného projektu Sídliště jak dál, zaměřeného na revitalizaci panelových sídlišť.“
S kolegou Davidem Tichým tvoří v poradním orgánu dvojici, která se o témata našeho města dělí. Jeho zaměřením je urbanismus. Jaké urbanistické hodnoty Pardubic objevil?
Kromě představení sebe a své práce se architekt Filip Tittl těší na společnou diskusi a vaše podněty k budoucnosti našeho města. Přijďte na přátelské setkání a zjistěte, „co se děje u nás na dvorku“.
Budeme se těšit na setkání a společnou otevřenou diskusi.
0 komentářů
přidat komentář

Související články